1f4t4597

در مورد خرید چرخ خیاطی چیزی که مهم جلوه میکند کاربرد آن برای شماست . اگر برای مصارف حجم بالا و کلا کار صنعتی یا دوخت بیرون و برای مشتری می خواهید , چرخ های ژاپنی بهتر و کاملترند ولی اگه برای مصرف خانگی و دم دستی می خواهید حتی کاچیران هم جوابگوست .


خدمات پس از فروش و گارانتی محصول از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید . اینکه چه شرکتی خدمات را ارائه می دهد و پراکندگی شعب آن در سطح شهر به چه نحویست .  مثلا در تهران چطور است ؟ چون اگر فقط یک یا دو محل باشد با بروز هر مشکلی باید چرخ را بردارید و به انجا ببرید .

سیستم هایی که دیجیتالی هستند بیشتر از سیستم های معمولی در معرض خراب شدن هستند . زیاد به دنبال لوازم فانتزی نباشید . هرچه تعداد حاشیه دوزی ها و یا برنامه های چرخ زیاد باشد قیمتش بالاتر می رود پس با توجه به حجم کاربرد این دوخت ها , چرخ را با قیمت مناسب انتخاب کنید .

برای سر دوزی هیچ وسیله ای مثل چرخ های سردوز نمی شود . پس به هوای سردوزی و کار صنعتی دنبال چرخهای خانگی نباشید . برای خرید چرخ خیاطی خانگی , پایه های روی خود چرخ و اضافاتش را تهیه کنید ، سی دی آموزشی و یا دوره های حضوری و حتما برنامه هایش را نیز بگیرید .

ضمنا کیفیت جنس ایرانی با تایوان و چین تفاوتی ندارد چه بسا بهتر هم هست و حداقلش اینست که ضمانت نامه دارد و خدمات بعد از فروش ارائه میکند و روی آن سرمایه گذاری شده و ... ولی بالاترین دلیلش اینست که هموطنان بیکار ما از همنوعان چینی ما یکقدم جلوترند و وظیفه ما در قبال هم وطنان چیزی فراتر از خرید جنس خارجی و .... است !! از مریم شریفی