1ad14

در کشور هلند و در شهر آمستردام مدیران یک رستوران اقدام به راه اندازی اولین رستوران دنیا برای افراد مجرد نموده اند . این رستوران مشتریان گوناگونی در سنین متفاوت دارد و از چیدمان و فضای بسیار ساده ای برخوردار است . گاهی شاید ما هم حوصله تحمل کسی رو نداشته باشیم و دلمان بخواهد تنها باشیم و تنها غذا بخوریم ! در این مواقع این رستوران پذیرای مشتریان واحد خود میباشید و تمامی میز ها و لوازم روی میز فقط برای یکنفر تهیه و چیده شده است .

1ad13

میز هم فقط برای یکنفر جا دارد و صندلی هم فقط برای یکنفر کنار میز قرار دارد .

1ad12

در این مکان کسی از تنهایی خود خجالت نمیکشد و معذب نیست .

1ad149

در عین حال شاید باب آشنایی برخی افراد در همین مکان باز شود و به دوستی های طولانی و ازدواج ختم شود و سپس مجبور شوند به رستورانی با صندلی های بیشتر بروند !!!

1ad1492

مدیران و طراح رستوران معتقدند که تابوی رستوران رفتن دست جمعی را شکسته اند و به این خواسته و تمایل افراد بهدا داده اند که دوست دارند لحظاتی را تنها باشند . چیدمان رستوران نیز به نحویست که حتی یا روی به پنجره بیرون و منظره عبور و مرور مردم است یا رو به دیوار .

1ad130

یعنی هرکسی چه برونگرا و چه درونگرا , در هرحالتی میتواند حس ارامش و راحتی خود را در این محل کسب کند . این رستوران در Bos en Lommer : یکی از محلات معمولی شهر واقع شده . از http://citinerary.net

میهمانان ناخوانده رستورانها و هتلها

رستوران ها و سفره خانه های ایرانی خارج از ایران