versaille12

به بهانه افتتاح این رستوران زیبا فرصتی شد تا به عکسها و آرشیو عکس های این رستوران دست یافته و دکوراسیون خارجی و داخلی و معماری منحصر بفرد آن را برای شما به نمایش بگذاریم .

versaille5

نخیر !! ... درست دیدید ! اینجا پاریس نیست ! اینجا قلب تهران و خیابان خشایار است . اینجا : رستوران ورسای تهران ( جردن ) است

 

1g3rf

این رستوران هرچند که به واسطه شهرت آشپز بی نظیر و بی بدیلش ؛ استاد حمیدرضا رنجبر مدرس و سرآشپز بین المللی حرفه ای آشپزی و عرضه و ارائه خوراک ها و غذاهای فرانسوی زبانزد خاص و عام شده معماری و دکوراسیون زیبا و منحصر بفردش نیز همه دوستان خوش خوراک و زیبا پسند را به خود فرا میخواند .

 

versaille1

پس از ورود , ابهت فضا لحظه ای وجود شما را فرا میگیرد !

versaille2

لحظه ای فراموش میکنید که داخل موزه هستید یا رستوران  ؟؟ !! نورپردازی و دکوراسیون و تزیینات رستوران واقعا زیباست .

versaille3

این نمای فانتین یا شیر آب با جلوه سنگی اش واقعا جالب و چشمنواز است . نقاشی های روی دیوار نظر ها را به خود جلب میکند .

versaille8

مراقب باشید زمین نخورید !! جلوی پای خود را نگاه کنید !!

 versaille6
بله خوب ! حق دارید ! ... خیلی دشوار است که اینهمه زیبایی را دید و نظاره کرد و مراقب جلوی پای خود هم بود !

versaille7

نقاشی ها و کهنه کاری و پتینه ای که روی سقف و دیوارها انجام شده خیره کننده است !!!

versaille9

اگر گیلاس های شفاف روی میز و بوی غذای مسحور کننده به یاد شما  نمی آوردکه کجا هستید , قطعا فکر میکردید که از طرف لویی چهاردهم در یکی از سالن های کاخ ورسای پاریس به شام دعوت شده اید !!!

versaille11

در این فضا و زیبایی مسحورکننده شام و غذا را فراموش خواهید کرد زیرا آنقدر جذب تماشا خواهید شد که گرسنگی به یادتان نمی افتد !

versaille10

لویی چهاردهم و همراهان ! ... و استاد رنجبر با دست و پنجه طلایی خود شام خوشمزه ای برای شما تدارک دیده و به سلامتی شما محیط زیبا و نشاط انگیز و لوکسی را فراهم کرده اند .

به تمامی دست اندرکاران و صاحب رستوران و معمار و دکوراتور این رستوران برای چنین مکان زیبایی تبریک میگوییم و برای همگی آنان آرزوی موفقیت داریم .

1r43r323

 لینکی برای گشت و گذار مجازی در کاخ - موزه ورسای  به صورت پانوراما و 360 درجه ای :  تور مجازی به داخل موزه - کاخ ورسای پاریس

داخل لینک شده و زیر هر عکس دو لینک رنگی است هریک از آنان شما را به طریقه سه بعدی داخل فضای موزه - کاخ ورسای خواهد برد !