تبلیغات

پروفایل شخصی کاربر

آخرین ها

29 مرداد 1394

اشتراک در سفره خونه

فنگ شویی مدیریت نظم و ترتیب

تا حالا چیزی در مورد فنگ شویی شنیدین؟

فنگ شویی ترکیب واژه چینی فنگ (feng) به معنای "باد" است و شویی (shui) به معنای "آب

هدف فنگ شویی برگرداندن نظم و ترتیب و توازن به تمام زمینه های زندگی است ، از کار و کسب و سلامتی گرفته تا رفتارتان با خانواده و دوستان و همکاران و نیز طراحی منزل و محل کار و باغتان. با فنگ شویی در تمام این موارد می توانید نظم و توازن برقرار سازید و به موفقیت برسید.

تا حالا براتون پیش اومده جایی برین که زود حوصلتون سر بره، خسته بشین، بخواین زود از اون محل خارج بشین..؟؟! اگه خونه یکی از دوستاتون باشه که مهمون هستین... زود برمی گردین خونه و به آرامش می رسین..... ولی اگه خونه خودمون اینجوری باشه و بهمون انرژی مثبت نده....!!!!

آیا تا به حال توجه کردین وقتی افراد شاد وارد جایی میشن چطور انرژی محیط را تغییر میدن ؟و شما وقتی با دوستای شادتون معاشرت میکنین شادتر و خوش بین تر میشین ؟این به این دلیله که شما در حال تبادل انرژی دائم با هر چیزی که در اطراف شماست هستین – مردم ، حیوانات ، ساختمونا ، درختا، غیره و غیره –

حالا بهتر نیست که این لطف بزرگ را در حق خودمون بکنیم و از فنگ شویی برای ایجاد همیشگی فضایی شاد استفاده کنیم؟!

فنگ شویی اصلا چیز پیچیده ای نیست.....

قانون اصلی فنگ شویی نظمه.... رهایی از آلودگی و انباشتگی...

همیشه انباشتگی خونه از چیزای زائد و کهنه نیست.... ممکنه همون وسایل شیک و جدیدی که واسه خونمون تهیه کردیم..... برای سایز خونه ما مناسب نباشن.... حجمشون زیاد باشه و دست و پاگیر بشن....
ممکنه هماهنگی رنگی نداشته باشن...

«فنگ شویی» به ما نشون می ده که وقتی در آرایش وسایل و اثاثیه خونمون یا محل کارمون تغییراتی می دیم این تغییرات بر حرکت «انرژی» خونه یا محل کارمون تاثیر می ذاره و سبب تغییراتی در ثروت، سلامت، شادی و آرامش درونی ما می شه.

با فنگ شویی یاد می گیریم که با استفاده از چیزهای ساده ، چند قدم به ایده آل نزدیکتر بشیم. این چیزای ساده عبارتند از کاربرد مواد مناسب ٬ چیدمان مناسب ٬ استفاده از گیاه ٬ رنگ و آیینه و نور به طوری که جریان انرژی مثبت در محیط به حداکثر برسه.
مطالب از سحر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق متعلق به سایت سفرخونه است