تبلیغات

پروفایل شخصی کاربر

آخرین ها

29 مرداد 1394

اشتراک در سفره خونه

فنگ شویی : پالایش مکان

برای زندگی موثر، لازم است که انرژی و نیروی حیات آزادانه در خانه و محل کارتات جریان یابد. نخستین گام برای آزاد ساختن انرژی مسدودی که به مرور زمان در ساختمان جمع شده «پالایش مکان» است.

انسداد انرژی که در پالایش مکان مورد بحث فرار می گیرد سه علت اصلی دارد :

آلودگی فیزیکی.

انرژی ساکنان قبلی.

انباشتگی و در هم ریختگی.


که ما فعلا با مورد اول و سوم کار داریم...


آلودگی فیزیکی:منظور هر گونه چرکی و ناپاکی و دوده و چربی و خاک آلودگی یا مواد دلمه شده، مانند خوراکیهای مانده یا چیزهایی که بوی مامطبوع تولید می کنن.... انرژی پایین همواره پیرامون چرکی و تاپاکی جمع می شه... به همین دلیل از قدیم گفتن: نظافت ناشی از ایمان است


انباشتگی و در هم ریختگی: هر گونه بی نظمی و در هم برهمی یا نگهداری انبوهی از اشیاء غیر لازم و مواد زائد، بر سر جریان نرم و هموار و آزادانه انرژی پیرامون یک فضا مانع ایجاد می کند... این امر نیز به نوبه خودش در زندگی ساکنان آن مکان اغتشاش و گرفتگی تولید می کند.


انباشتگی یعنی انرژی مسدود
انباشتگی یعنی تلنبار کردن. ریشه انگلیسی این واژه نیز یعنی بستن و دلمه شدن مانند انعقاد خون. در واقع مفهوم این بستگی یعنی گیر کردن و گیر افتادنی هرچه تمامتر.
با حذف اشیاء غیر لازم خود، زندگیتان را تنظیم کنید، تا شاهد تجدید حیات و جریان انرژی و فوران نیرو در رگهای زندگیتان باشید.این لطف عملی و محسوس و ملموسی است که می توانید در حق خود روا دارید

انرژی مسدود بسیار چسبنده است

به همین دلیل اجازه می دهید که انباشتگی تان همچنان انباشته بجا ماند. بایددلایل محکم و برخیزاننده یی داشته باشید تا شما را برانگیزاند که با پا خیزید و برای حذف آن دست به کاری بزنید.

رابطه هستی و خانه تان
دلیل تاثیر پالایش انباشتگی این است که هنگامی که جهان بیرونتان را منظم می سازید، در درونتان نیز دگرگونیهایی پدید می آید. هر آنچه در پیرامونتان است به ویژه خانه تان آینه یی نمایانگر ضمیر درونتان است. از این رو با ایجاد تغییر در خانه تان، امکانات زندگیتان را نیز دگرگون می سازید. از میان برداشتن موانع از سر راه جریان هماهنگ انرژی در محیط زیست تان سبب هماهنگی افزونتر در زندگیتان و آفرینش فضایی برای پدید آمدن مجالهای شگفت انگیز می شود.

به پا خیزید!
به پا خیزید و اشیاء زاید را دور بریزید و خود را از انباشتگی برهانید. مطالب از سحر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق متعلق به سایت سفرخونه است