تبلیغات

پروفایل شخصی کاربر

آخرین ها

29 مرداد 1394

اشتراک در سفره خونه

فنگ شویی : راه پله و زیرزمین

زیرزمین ها و سایر انواع انباریهای زیرزمینی

زیرزمین یا سرداب خانه تان نماد گذشته و ذهن نیمه هشیارتان است. زیرزمین آکنده از انباشتگی نشانه مسائلی مربوط به گذشته است که هنوز حل و فصل نشده اند و با آنها کنار نیامده اید. اغلب اوقات مسائلی سنگین ( مردم این گرایش را دارند که سنگین ترین آشغالهایشان را در زیرزمین بگذارند) مدت زمانی که این اشیاء در آنجا مانده اند حاکی از آن که چه مدتی پرداختن به آن مسائل را به تعویق انداخته اید.
احساس نومیدی و افسردگی و رخوت و بی هدفی یا احساس فشار به هنگام پیشرفت، بعضی از عوارض جانبی تاسف بار انباشتگی زیرزمینی است.


اتاقهای زیرشیروانی

اشیایی که در اتاق زیرشیروانی نگهداری می شوند می توانند مانع آرزوهای والاتر و امکانات برترتان شوند. بیش از سایر افراد نگران آینده اید، گویی مشکلات بالای سرتات ایستاده اند، و هر لحظه امکان دارد برسرتان فرو آیند!


سرسرا و اتاق نشیمن

این اتاق در هر خانه دارای شکلی متفاوت است. بعضی آن را در اوج نظافت و دقت و رها از انباشتگی نگاه می دارند تا هرگاه میهمانی از راه رسید قابل استفاده باشد. بعضی از آنها نیز دارای صورتی است که گویی هم اکنون تندبادی در آن وزیده است.

نکته مهم این است که خانه تان کانونی دارد که افراد برای گذراندن وقت به طور طبیعی به سوی آن کشیده می شوند.
گاه میز آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری، نقطه تجمع این انرژی می شود. شاید نیز اتاق نشیمن! این کانون هرجا که هست،نکته مهم این است که انرژی به سرعت فرفره از فضا بیرون نرود. لازم است انرژی پیش از حرکت در مسیر خود بتواند جمع شود و بیامیزد.
به همین دلیل چند تزیین که در جایگاهی نیکو قرار گرفته باشند می توانند به انرژی لنگر بیندازند و فضایی خانگی و دعوت کننده بیافرینند. همچنین نقطه مرکزی پر جاذبه یی که بتواند نمادی الهام بخش برای افرادی باشد که در آن مکان زندگی می کنند بسیار مهم است . گرد آوری : سحر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق متعلق به سایت سفرخونه است