پورتال تخصصی سفره خونه , بزرگترین پورتال جامع و تخصصی در زمینه آموزش آشپزی و قنادی و دسر و روانشناسی فرهنگ غذایی ملل و  تغذیه و رشد کودک و آموزش هنرهای خانگی میباشد که در سایت ساماندهی وزارت ارشاد , به ثبت رسیده و دارای بخش های متعدد عمومی میباشد .
مانند:
1 -مجله تصویری آشپزی با دستور تهیه و طبخ انواع خوراک ها و غذا و دسرها و شیرینی های ایرانی و فرنگی
2 -نکات ریز و مفید در مورد آشپزی و خانه داری و نانوایی و قنادی و دسر
3 - اخبار آشپزی و تغذیه و نمایشگاه های مرتبط
4 -مباحث روانشناسی فرهنگ غذایی ملل و رشد و تغذیع کودک و آداب و فرهنگ اجتماعی
5- تالار گفتمان یا فروم بانوان جهت تبادل نظر و پرسش و پاسخ به سوالات آشپزی و خانه داری و دسر و شیرینی و تزیین میز و سفره ها و ده ها موضوع مرتبط با کدبانوی خانه
6- بانک اطلاعاتی سفره خانه ها و قهوه خانه های سنتی و کافی شاپ ها و رستوران های مدرن و تمامی زمینه های مربوطه
7- آپلود سنتر اختصاصی برای کاربران تالار گفتگو سفره خونه
8- فروشگاه مجازی ( در حال اقدام )
 
 
علاوه بر بخش های عمومی پورتال که برای عموم قابل دسترس میباشد , برای علاقمندان آموزش هایی را در زمینه هنر و آشپزی در مجموعه ویژه تدارک دیده است که با ثبت نام و عضویت میتوان به آنها دسترسی داشت . پورتال تخصصی سفره خونه بر روی دامنه های  org  -  .ir   -  .com.   قابل مشاهده خواهد بود .
سایت سفره خونه کلیه حق و حقوق دستورات و عکسهای موجود در سایت و تالار را برای خود محفوظ میدارد و چنانچه در مجلات و سایتها منتشر گردد غیرمجاز تلقی و تبعات قانونی به دنبال خواهد داشت .
 
 
 
توجه : روی عکسهای دستورات پورتال سفره خونه کلیک کنید تا آن ها را در اندازه بزرگ مشاهده کنید .
 
 
 
 

راه اندازی بانک مرجع اطلاعات آشپزخانه و پذیرایی و زمینه های گوناگون فعالیت پورتال سفره خونه

 

هم اکنون سفره خونه اقدام به راه اندازی بخش بانک اطلاعات جامع مورد نیاز اعضای خود نموده و مجموعه ای گسترده با نام و آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها و فروشگاه ها و تولیدکنندگان در زمینه تخصصی سایت فراهم اورده که به تدریج بزرگ تر و کامل تر خواهد شد .  علاقمندانی که تمایل به انتشار جزئیات خود در بخش بانک اطلاعات را دارند میتوانند ار طریق بخش ارتباط با ما جزئیات خود را ارسال نمایند تا در اسرع وقت تعرفه های سفره خونه برای ایشان ارسال شود .

 

با سپاس

مدیر روابط عمومی سفره خونه 09377593602

 

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn