سفره خونه یک پایگاه جامع و آموزشگاه تخصصی می باشد که هم به صورت عمومی و رایگان و هم به صورت اختصاصی و ویژه ، مطالب مفیدی را در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد.

 

این وب سایت علاوه بر اینکه به تنهایی مطالب بسیار زیادی را رایگان جهت بازدید عموم قرار داده است، موضوعات بسیار مفید دیگری نیز تحت عنوان " آموزشگاه مجازی " در زمینه های آشپزی و شیرینی پزی و دسر و نیز به طور مجزا " آموزشگاه مجازی هنر پتینه و نقاشی " برای اعضاء ویژه فراهم نموده که کاربران عادی قادر به مشاهده آنها نیستند.

 

منوی تصویری مجله هنری سفره خونه مختص اعضای ویژه میباشد و تنها از طریق ثبت نام به مطالب آن میتوان دسترسی داشت و نیز تمامی مطالب جدید آشپزی و شیرینی پزی و دسر های جدید نیز که از این به بعد در طبقه بندی منوی تصویری مجله آشپزی قرار خواهند گرقت نیز مشمول ثبت نام هستند . این گروه از آموزش های مجازی آموزشگاه برای عموم قابل مشاهده نیستند .

 

شما می توانید به عنوان عضو ویژه آموزشگاه آشپزی و قنادی سفره خونه با پرداخت حق عضویت بسیار مناسب، برای مدت یکماه  از امکانات متعدد آموزشگاه مجازی وب سایت سفره خونه در بخش آشپزی و شیرینی و دسر بهره مند شوید. جهت پرداخت ، بر روی عبارت  " پرداخت آنلاین "  در کادر زیر و پایین صفحه کلیک نموده و پس از پرداخت حق عضویت ، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و منتظر باشید تا در اولین فرصت جهت ورود به سایت برای شما دسترسی مهیا گردد .

 

برنامه های ثبت نام و شهریه در بخش ویژه " آموزشگاه مجازی هنر پتینه و نقاشی " مجزا از آشپزی و قنادی میباشد . علاقمندان میتوانند با آدرس ایمیل ما :  info.at.sofrehkhune.dot.com

از چگونگی آن مطلع شوند .

 

توجه : لطفا اطلاعیه 1  را حتما هنگام ثبت نام مطالعه کنید .  


مشاوران راه اندازی طراحی , ساخت رستوران , تجهیز هتل , قنادی , کترینگ (تخصصی)

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn