مواد لازم :
ریشه جینسنگ دو قطعه
آب جوش دو لیوان
عسل دو ق س
دو عدد میخک
دو تا برش لیموترش

 

طرز تهیه :

ریشه رو با تیغه چاقو بتراشین و بعد خرد کنین و اب را بجوش آورده و این خرده های ریشه جنسینگ و میخک رو داخلش بریزین و بعد بذارین مدت بیست دقیقه با حرارت ملایم دم بکشه . سپس تا سرد نشده ، با عسل شیرین کنین و با برش لیموترش سرو کنین. 


45454
Ginseng یا جنسینگ . تصفیه خون و قوای جسمانی و معالجات روانی و انواع جنون .و مالیخولیا و مانیا و معالجه امراض صعب العلاج و عاصی العلاج مثل انواع سرطان و تومورهای بدخیم و خوش خیم و زخم های پلید و چرکی جذام . فلج . رعشه . تشنج امتلایی ( اسپاسم ) . سردرد مزمن . درد شقیقه . کندی ذهن . حواس پرتی و فراموشی مفید میباشد .

98556

خون را تصفیه میکند و در معالجه ناراحتی های روانی بی همتا است از پیشرفت سرطان جلوگیری میکند و یکی از خواص بی نظیرش همانطور که در بالا اشاره شد از بین بردن جذام است . ریشه ان کمی خواب اور . پیشاب اور و قاعده اور میباشد و سریع النفوذ در رگ ها میباشد .

098778876

و برای بسیاری از امراض تجویز شده .اخیرا نوعی از شوینده های مخصوص موی سر به بازار امده که در درون ان ریشه گیاه جین سینگ هم وجود دارد و به وضوح قابل مشاهده است و از ان به عنوان شامپوی ضد ریزش موی سر استفاده میشود .

dreamcast.blogfa.com

 

جینسینگ و خواص آن Ginseng

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn