1asmoothie188

اصفهان و هتل زیبای عباسی
هتل عباسی یکی از زیباترین و گرانترین هتل های ایران در بافت قدیمی شهر اصفهان با معماری صفویه از دوران بزرگ هتلداران تاریخ و تمدن ایران است . دوران صفویان را میتوان عصر طلایی هتلداری نامید زیرا تاسیس چاپارخانه ها و کاروانسرای زیبا و کارآمد از همان زمان در ایران همپای راه و شبکه های ارتباطی سرعت گرفت .این هتل دارای باغ زیبا و سالن ها و تالارها و اتاق ها و سوئیت های بیشماریست . هال و سرسرای ورودی آن و تابلوهای آیینه کاری و سقف بینظیرش مایه مباهات ایرانیان هنردوست است .حیف است ایرانی باشیم و فر و شکوه و جلال این هتل که مایه شگفتی و دلیل سفر توریستان به ایران است ،را ندیده باشیم

1asmoothie189

مهمانسرای عباسی از225 باب اتاق ، سوئیت و آپارتمان برخوردار است که شامل اتاقهای معمولی یک تخته و دو تخته ، چشم انداز و پردیس ، سوئیت های معمولی ، قاجار ، صفوی ، سبز و نیز آپارتمان دو و سه خوابه می باشد که همگی مجهز به سیستمهای ایمنی ویژه و مطابق با اصول استانداردهای بین المللی و روز دنیا می باشد .

1asmoothie190

نمای استثنایی و زیبای باغ و گنبد فیروزه ای در برخی از اتاقها از جمله چشم انداز و پردیس و... ، تزیینات و آثار هنری بسیار شگفت انگیز و قدیمی در اتاقهایی همچون قاجار و صفوی و طرحهایی نوین و بسیار زیبا که طی بازسازیهای مهمانسرا در دیگر اتاقها پدیدار می باشد از جمله مشخصات اقامتی مهمانسرا جهت استفاده مسافران و مشتاقان عزیز است .

1asmoothie191

امکانات تالارها و رستورانها

در مهمانسرای عباسی و با توجه به ظرفیتهای موجود همواره آمادگی پذیرایی همزمان از هزارو پانصد نفر وبرگزاری حداقل دو همایش مهیا بوده است. از جمله تالارها و رستورانهای مهم این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1asmoothie192

1- رستوران و تالار چهلستون جهت برگزاری جشنهای ازدواج و ضیافتهای مختلف در دو طبقه  با ظرفیت 400 نفر؛ طراحیها و تزیینات منحصر به فرد ، آن را شبیه به موزه ای از هنرهای گونه گون واصیل دوره های صفوی و قاجار نموده است.

2-   تالار عباسی با کاراییهایی همچون اجرای کنفرانس ها وهمایشها و اجلاس گوناگون با ظرفیت حداقل ششصد نفر  همراه با سیستم صوتی و امکان برقراری ترجمه های چند گانه همزمان با چیدمانهای مختلف دارای سقفی در دو سطح با طرحهای مشبک و مقرنس و طلا کاری شده وگچ بریهای بسیار جذاب.

3 - تالار آیینه همراه با سیستم صوتی و امکان چیدمانهای گوناگون و برقراری ترجمه همزمان جهت برپایی جلسات و همایشهای ویژه که در حالت عادی با ظرفیت دویست نفر و در حالت" "U شکل با ظرفیت 80 نفر می باشد . جیوه کاری و آیینه کاری از مشخصه های این هتل می باشد.

4-   تالار زرین همراه با سیستم صوتی ، در حالت سینمایی با ظرفیت نود نفر و در حالت " "U شکل با ظرفیت چهل نفر جهت برپایی جلسه ها و میزگرد هاست که دارای تزیینات ممتاز بر دیوارها وسقف می باشد که با طلای ناب فلم گیری شده مزین گردیده است.

5-   رستوران و تالار نقش جهان برای برپایی ضیافتها و پذیراییها با ظرفیت یکصد نفر که آمیخته ای از نقشهای زیبا و طرحهای ماندگار است.

6-   تالار عالی قاپو جهت گردهماییهایی با ظرفیت حداکثر سی نفربا وضعیت عمومی و VIP  در فضایی بسیار زیبا و هنری با آثار مینیاتور و سقف مقرنس و طراحی شده با قابلیت ساختاری انعکاس صوت ،.

7-   تالار فیروزه با فضایی جدید و فراخ و ظرفیت پانصد نفر جهت برگزاری مراسم و جشن های مختلف و نمایشگاهها در حالت عادی  ودر حالت " "Uشکل با ظرفیت نود نفر جهت اجلاس و کنفرانسها.

8-      سفره خانه سنتی با فضای داخلی زمستانی و باز تابستانی و غذاهای مخصوص شهر جهت پذیراییها با ظرفیت هفتاد نفر .

9-      چایخانه سنتی که از قدیمی ترین چایخانه های سنتی جهان محسوب می گردد که بخش وسیعی از آن شامل  فضای باز باغ هم می باشد.

10-  فضای باز رستوران باغ جهت انجام مهمانی های خصوصی در دو بخش وسیع دویست نفره و فضای محدود پنجاه نفره.

11-  کافه تریا در دوقسمت داخلی زمستانه و فضای باز تابستانه با ظرفیت صد نفر .

12- تالار و رستوران چشم انداز واقع بر بام مهمانسرا با فضای داخلی و زمستانه که دارای ظرفیت هشتاد نفر می باشد و در فضای نوین و باز تابستانه خود  دارای ظرفیتی قریب به چهار صد نفر می شود .

13-  تالارپردیس با ظرفیت پانزده نفر مکانی مناسب جهت نشستها و گفتگوهای اختصاصی.

14-  تالار صبا ، محلی برای اجتماعات کوچک با ظرفیت قریب به سی تا چهل نفرو کاربری های خاص ومختلف.

15-  تالار مرمر با فضایی گسترده وساختاری نوین جهت برگزاری نمایشگاهها و نیز استفاده هایی از این دست می باشد.

16- تالار سیما  با ظرفیت صد نفر در حالت عادی و پنجاه نفر در حالت " "U شکل که جهت همایشها و کلاسهای آموزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

17- تالار سیمین ،فضایی با ظرفیت هشتاد نفر در حالت عادی و ظرفیت چهل نفر در حالت" "U شکل جهت اجلاس و برگزاری کلاسهای متفاوت.

18-  تالار سحر محلی برای نشستهای کوچک و گفتمانهای خصوصی.

 

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn