1a3dfrt8
ارائه برنامه غذایی ورزشی 
شما قطعا میتوانید اندام خود را به شکل مطلوب تغییر دهید . اما شخصا اعتقاد داریم هیچ برنامه , روش ,دارو , دستگاه و ... معجزه آسایی که باعث شود شما بدون زحمت و در کوتاهترین زمان به نتیجه برسید , وجود خارجی ندارد. اکثر روشهایی که این ادعا را دارند یا کاملا غیر واقعی هستند, یا دارای ضرر و عوارض جانبی زیاد و یا به سرعت برگشت پذیر .

@shahroozfarhoud
@trxiran
@artiman_sport
@atisazfitness

برنامه غذایی ارایه شده توسط ما,با بهره گیری از آخرین دستاوردها ی علمی موسسه بین المللی علوم ورزشی آمریکا (ISSA) که حاصل مطالعات طولانی توسط مربیان و متخصصان ما و بسط و گسترش این روش و اطمینان از اثر بخشی آن در کنار برنامه تمرینی با وزنه ,شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری میدهد. .
اساس این برنامه بر این پایه شکل گرفته که تغییرات کالری دریافتی , میزان کالری دریافتی , نوع ریز مغذیهای غذایی با توجه تفاوتهای فردی و آنالیز ترکیب بدنی فرد میتواند در کاهش چربی و بالا رفتن میزان توده عضلانی موثر باشد. که این موضوع باعث میشود تا متابولیسم فرد نیز کاهش پیدا نکرده و به زبان ساده بدن به برنامه غذایی عادت نکند و به حالت قبلی بر نگردد.

@shahroozfarhoud
@trxiran
@artiman_sport
@atisazfitness

https://www.instagram.com/sofrehkhune/

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn