1a863c195

تب آشپزی به دنیای فوتبال نیز سرایت کرد !!

معمولاً در هر خانواده ای مسئول آشپزی و آشپزخانه برعهده خانم خانواده است اما این مسئله در خانواده "بکهام"  David Beckhamفرق دارد و ورود خانم ها به آشپزخانه ممنوع است. علاقه بکهام به آشپزی از زمان حضورش در باشگاه های اروپایی و دوری از خانواه بود و این علاقه تا جایی پیش رفت که بکهام امسال در کلاس های آشپزی شرکت کرد. دوري بکهام از خانواده و بازي در باشگاه هاي اروپايي باعث شدi تا استعداد ديويد در آشپزي شکوفا شود.

در آن زمان ويکتوريا به همراه فرزندانش در لوس آنجلس زندگي مي کردند و اغلب همراه ديويد به اروپا نمي آمدند. علاقه بکهام به آشپزي تا حدي بود که او در کلاسهاي عمومي آشپزي شرکت کرده است. به عقيده بکهام و سر آشپزهاي معروف جهان براي آشپزي بايد داراي انگيزه بود و روحيه خوبي داشت. آشپزخانه منزل او کاملا مجهز است و تمام وسايل آن به سفارش خودش است.به گفته همسر بکهام هر چند وقت يکبار سر آشپز منزل آنها مي آيد اما در اينصورت باز هم ميزباني و پذيرايي بر عهده بکهام است. گفتني است در سال 2012 گفته شد ديويد بکهام با سر آشپز معروف گوردون رمزي رستوراني را در مرکز لندن افتتاح خواهند کرد.
دیوید بكهام در برنامه‌ای تلویزیونی اقدام به طبخ سه مدل غذا كرد و در مسابقه‌ای كه به این منظور انجام گرفت،‌ پنجم شد.وی به دعوت برنامه‌ای از كانال اول تلویزیون انگلیس، در مسابقه‌ای كه با حضور و رقابت مردم در كنار چهره‌های برتر ورزشی، هنری، سیاسی و... انجام می‌شود، شركت كرد. بكهام در این برنامه پرمخاطب توانست ماهی و سیب زمینی سرخ كرده، ساندویچ كالباس و سوسیس درست كند. وی پس از 4 شركت كننده عادی كه از نقاط مختلف انگلیس بودند‌، رتبه پنجم را به خود اختصاص داد.

وی در بخشی از این برنامه اظهار داشت كه چون به خوردن ماهی، سیب زمینی، كالباس و سوسیس از كودكی علاقه داشته، طرز آماده سازی آنها را می‌داند؛ اما در تهیه غذاهای دیگر بی استعداد بوده و همسرش به كمك پیش‌خدمت، اقدام به تهیه آن می‌كنند. این برنامه به علت رودرو قرارگرفتن چهره‌های مطرح جامعه انگلیس كنار مردم و انجام رقابت‌های مختلف در قالب یك مسابقه تلویزیونی و مشخص شدن سطح توانایی‌های آنان در كارهایی مثل پخت غذا، تمیز كردن منزل، خیاطی و... بین بینندگان جایگاه ویژه‌ای دارد.

اخبار دنیای آشپزی در سفره خونه

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn