1haash6

اولین تبلت رستورانی برای گرفتن سفارش از مشتری

دانشمندان اولین تبلت دنیا مورد استفاده در رستوران‌ها را تولید کرده‌اند که قابلیت کمک به آشپزها و ایجاد رضایت در مشتریان را به طور همزمان فراهم می‌کند. پژوهشگران به تازگی یک دستگاه تبلت با صفحه نمایش لمسی بزرگ طراحی کرده‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد طراحی غذای سفارشی خود در رستوران‌ها را به صورت مجازی انجام دهند.
گفتنی است، با استفاده از این دستگاه کاربران به طور مثال می‌توانند انواع تزئینات و یا خوراکی‌های مورد علاقه خود را بر روی پیتزای سفارشی انجام دهند و خدمه رستوران اطلاعات را دریافت کرده برآن اساس غذای ویژه افراد را تهیه نمایند. 

1afruits22
بررسی‌ها نشان می‌دهند، این دستگاه همچنین دارای انواع "بازی‌های چند رسانه‌ای" است که به کاربران اجازه می‌دهد تا زمان آماده شدن سفارش خود از این بازی‌ها استفاده کنند تا به عبارتی در وقت آنها صرفه‌جویی شود.
1haash7
این دستگاه همچنین قابلیت ارتباط با گوشی هوشمند فرد کاربر و دریافت سفارشات از آن طریق و همین‌طور توانایی پرداخت آنلاین صورت‌حساب از طریق "کارت‌های اعتباری" را دارا است.
کارشناسان سازنده این دستگاه که "Inamo" نام دارد حتی کاربران را قادر به تصمیم‌گیری در خصوص نوع سس دلخواه نیز نموده‌اند.
1haash8
برخی از رستوران‌های بزرگ دنیا با طراحان این پروژه در حال تعامل برای استفاده از آن می‌باشند و تنها نگرانی آنها کثیف شدن دست کاربران در هنگام مصرف غذای واقعی است.

1haash9

با این حساب از این به بعد به جای خودرن غذا روی یک میز معمولی باید روی یک کامپیوتر هوشمند مجهز لمسی غذا صرف کنید !  قابل توجه آنانی که عادت به گذاشتن آرنج خود روی میز را دارند !! مراقب باشید سفارشات اشتباهی برای شما آورده و به حساب شما گذاشته نشود !!! گردآوری از mashreghnews.ir و تکمیل از سفره خونه

 

میهمانان ناخوانده رستورانها و هتلها

رستوران ها و سفره خانه های ایرانی خارج از ایران

قنادی ها و کافی شاپ های خارج از ایران

اخبار آشپزی جهان در سفره خونه

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn