1achef1

سرآشپزی که با USB کار می کند !!

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، بسیاری از افرادی که قصد دارند آشپزی کنند ولی دستورپخت غذاها را بلد نیستند از کتاب های آشپزی استفاده می کنند. مشکل اصلی این کتاب ها این است که تنها دستور را نوشته اند و کمک دیگری نمی کنند. به تازگی دستگاهی توسط "سیم پنگ هوی" طراحی شده است که می تواند به آشپزان مبتدی در پخت غذاها به حرفه ای ترین صورت کمک به سزایی کند. این دستگاه در اصل یک سر آشپز سخنگو است.

 

1achefbrown2

این سرآشپز می تواند تمامی دستورات غذایی را از روی حافظه خود خوانده و یا به دنبال ان ها در فضای اینترنت بگردد. همچنین طی برنامه ریزی او بهترین و محبوب ترین دستورعمل را برای شما آماده خواهد کرد.

1achefbrown6

نکته بسیار جالب که در مورد این سرآشپز می توان اشاره کرد دقیق بودن آن است از زمانی که آشپزی را شروع می کنید دستگاه به شما زمان دقیق ریختن ادویه ها و میزان ان ها را گوشزد می کند.این دستگاه از یک ربات سرآشپز و یک صفحه نمایش لمسی ساخته شده است که با متصل شدن به شارژر از طریق کابل یو اس بی شارژ شده و می توانید از آن استفاده کنید.

 

mashreghnews.ir

 

میهمانان ناخوانده رستورانها و هتلها

رستوران ها و سفره خانه های ایرانی خارج از ایران

قنادی ها و کافی شاپ های خارج از ایران

اخبار آشپزی جهان در سفره خونه

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn