1arestaurant3

 مشاوره ساخت و راه اندازی کیترینگ و رستوران سفره خونه   :

مجموعه حاضر با بهره گیری از توان و تجربه متخصصین در حوزه های معماری، بهداشت و تغذیه ، آشپزی و تشریفات حداکثر تلاش خود را به عمل آورده تا با ارائه مشاوره در زمینه ساخت و راه اندازی رستوران و کیترینگ ، دوستانی را که دراین راه قدم برمی دارند همراهی نماید . چرا که ورود به این عرصه بدون داشتن آگاهی و اطلاع قبلی قطعا به شکست خواهد انجامید .  این تیم تخصصی که شامل سرآشپزان با تجربه و منعهد و مسلط به کار میباشند , مشتمل بر چندین دپارتمان است    :   

commercial kitchen equipment

نمونه ای از رستوران ( سفره خانه ) راه اندازی شده توسط تیم مجرب سفره خونه

1arestaurant4
1- دپارتمان آشپزی   :

مشاورین ما در این دپارتمان با اخذ نظرات و ایده های کارفرما ، با تکیه بر خلاقیت و با توجه به امکانات ، فضای فیزیکی موجود و نوع مخاطب ، قادر به راهنمایی شما جهت انتخاب سرآشپز مورد نظر از میان سرآشپزان متعدد تیم  که مسلط عرضه و طبخ  به روش های مختلف طبخ و طراحی منوهای مخصوص هستند . این منوها شامل صبحانه ، ناهار ، شام ، انواع پیش غذاها ، دسرها ، سالادها و بوفه و سلف سرویس و ...  میباشد .  

  

2 - دپارتمان نان , قنادی و شیرینی پزی :

 

مشاورین تیم در بخش نان و شیرینی , قنادی با توجه به نظرات کارفرما و ایده های نوین با مد نظر قرار دادن امکانات بالقوه و بالفعل و فضای موجود و نوع مشتری و مخاطب , شما را در جهت انتخاب قنادان برتر و نوع محصول و تهیه و ارائه آن راهنمایی کرده و میتوانید از آموزش های گروهی داخلی و اعزام پرسنل به خارج بهره مند گردید .
 

 

 2- دپارتمان خرید ماشین آلات و تجهیزات     :

متخصصین این دپارتمان براساس منوی طراحی شده توسط همکاران خود در دپارتمان آشپزی ، نوع و ظرفیت غذای تولیدی درهر وعده و نوع خدمات دهی در رستوران ، فست فود ، کیترینگ و     ....... ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز را تعیین و رهنمودهای لازم را در خصوص شرایط قیمت ، کیفیت و خدمات پس از فروش شرکت های تولید کننده این ماشین آلات به کارفرما ارائه می نماید و در صورت صلاحدید کارفرما، خرید آن را نیز بر عهده خواهد گرفت  .


نمونه ای از تجهیزات رستورانی صنعتی راه اندازی شده توسط تیم مجرب سفره خونه :

1arestaurant5

3- دپارتمان طراحی و معماری :

اعضای این دپارتمان از جمله مجرب ترین مهندسین کشور بوده که دوره های تخصصی در زمینه طراحی آشپزخانه و فضای رستوران را در داخل و خارج کشورگذرانده اند . همکاران ما در این بخش با توجه به عملکرد دو دپارتمان قبلی ، وظیفه تهیه نقشه های معماری ( انبارها سردخانه ها ، آماده سازی ، آشپزخانه گرم و سرد و ....... ) و چگونگی چیدمان ماشین آلات و تجهیزات بر اساس اصول GMP را بر عهده خواهند داشت . همچنین طراحی داخلی رستوران با عنایت به نوع رستوران ( ایرانی و فرنگی ) و در نظر گرفتن فرهنگ و اقتصاد منطقه و بالاترین استانداردهای روز دنیا در زمینه انتخاب میز و صندلی ، مبلمان ، رنگ آمیزی دیوار ، سقف و کف ، نورپردازی و تزئینات داخلی و ...... به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت انجام خواهد گرفت .

4- دپارتمان تشریفات ، ارزیابی و آموزش تخصصی :

منابع انسانی در یک رستوران مهمترین فاکتور در پیشبرد اهداف صاحب رستوران محسوب می شوند. لذا تخصص و آموزش پذیری در انتخاب نیروی انسانی متعهد و با تجربه نقش بسیار مهمی خواهد داشت. اعضای این دپارتمان آموزش های تخصصی را برای تمامی کارکنان رستوران از مدیر گرفته تا آشپز و پرسنل خدماتی به عهده گرفته و آن ها را برای برخورد مناسب با مشتریان آماده می کنند. کسب مهارت در پخت انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و در مواردی اعزام به خارج از کشور و یا بهره گیری از اساتید کشورهای صاحب سبک در صنعت آشپزی و همچنین ارائه سبک های بین المللی پذیرایی ( نحوه چیدمان بشقاب ، قاشق ، چنگال و ..... ) از جمله عواملی هستند که افزایش راندمان و رسیدن به موفقیت را دست یافتنی خواهندکرد.

5- دپارتمان تغذیه و سلامت :

مشاوران ما در این دپارتمان همزمان با طراحی منو توسط تیم آشپزی اقدام به محاسبه کالری و انطباق آن با طب سنتی خواهند کرد .

امروزه بحث تغذیه و ارتباط آن با سلامت انسانها به خوبی آشکار گردیده است . مشتریان رستوران می خواهند بدانند که غذای مصرفی آنها چه مقدارکالری دارد و چه میزان از کالری روزانه خود را توسط آن تامین می کنند . اعضای این دپارتمان با همکاری تیم آشپزی اقدام به طراحی منوهایی برای بیماران خاص نیز خواهندکرد : بیماران دیابتی، بیماران دارای فشار و چربی خون بالا ، بیماران سلیاکی و همچنین منوهایی    کم کالری با میزان موادمغذی بالا برای کودکان و نوجوانان

6- دپارتمان اخذ گواهینامه های بین المللی :

از آنجا که طراحی های اولیه از همان ابتدا بر مبنای استانداردهای بین المللی صورت گرفته است. فضای ساخته شده قابلیت اخذ این گواهینامه ها را خواهد داشت برخی از این استانداردها عبارتند از :

ISO 9001- ISO 14001- ISO 22000- HACCP- ISO 18001 -HALAL-ISO 10002- Codex Catering 39 - SFBB -GMP

از آنجا که اخذ این استانداردها به ارتقای سطح کمی و کیفی پروژه کمک کرده و ارائه خدمات به مشتریان نیز بر همین اساس تعرفه گذاری خواهد شد ، از جنبه تبلیغاتی برای کارفرما بسیار مهم خواهد بود . مشاورین ما در این بخش پس از نظارت و ارزیابی های دوره ای و آگاهی از پیشرفت پروژه اشکالات سیستم را در هر فاز اعلام کرده تا کارفرما بلافاصله نسبت به ارتقا یا رفع آن اقدام نماید . وجود سیستم نظارت    دوره ای موجب می شود پروژه با کمترین خطا پیاده سازی و اجرا گردد.


نظارت در حوزه های زیر صورت می پذیرد :

1- نظارت بر چگونگی اجرا در خصوص مسائل بهداشتی و استانداردهای بین المللی

2- ارزیابی مصالح به کاررفته برای انطباق با استانداردها

پس از اتمام پروژه و پیاده سازی استانداردها ، با نظر کارفرما گواهینامه های معتبر بین المللی اخذ خواهد گردید.

رسالت ما بر پایه دو اصل بنیان نهاده شده است :

1- ارج نهادن به درخواست مشتری ، افزایش رضایتمندی و اعتمادسازی با ارائه غذای سالم و ایمن
2- کاهش هزینه های مربوط به اتلاف نیرو ، انرژی و مواد اولیه و برنامه ریزی جهت بهینه سازی آنها . اصلی که متاسفانه از جانب رستورانداران نادیده گرفته شده و دوستانی که قصد ورود به این عرصه را دارند باید با توجه به هزینه های بالای انرژی و نیروی انسانی به خوبی به آن واقف باشند.

 

در زیر این پست میتوانید دیدگاه ها و سوالات خود را مطرح نموده و شماره تماس بگذارید تا مسئول مربوطه با شما تماس برقرار کرده و ترتیب جلسه مشاوره رایگان و بازدید از خطوط راه اندازی شده قبلی داده شود

 

در هر رشته و زمینه ای از تیم متخصص ما پاسخ منفی نخواهید شنید . بازدید خطوط راه اندازی شده قبلی و مشاوره رایگان

 

تماس : 09377593602

لطفا در ساعات اداری تماس بگیرید در صورت عدم پاسخ دوباره تماس بگیرید.

 

استاندارد بين المللي رضايتمندي مشتري Iso 10002-4 Customer Satisfication Approval

 اجرای طرح اعطای نشان کیفیت خدمات ( ستاره های خدمات رستوران ها)

آکادمی تربیت سرآشپز و شف قناد و نانوا و شاطر و اعزام هنرجو به خارج از کشور
اطلاعیه برگزاری کنگره ملي پژوهشگران ايمني غذا آبان 92

Commercial Kitchens Equipments

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn