1asmoothie121

اینجا محل تبلیغات شماست      . بنر بزرگ وسط سایت ردیف یک  کد  » A

نظر به اینکه سفره خونه محل تبادل اطلاعات و تلاقی بازدید تخصصی افراد در زمینه آشپزخانه و رستوران و کیترینگ و کافه ها و قنادی و ... است , تمامی فعالان در زمینه تولید و عرضه و فروش و بازاریابی تخصصی مربوطه اعم از مشاوره و تامین تجهیزات صنعتی و رستورانی وقنادی و شیرینی و لوازم مربوطه و مواد غذایی و ...  میتوانند در این سایت به تبادل و بازدید اطلاعات بپردازند . از صاحبان مشاغل و کالاها و وارد کنندگان و تولیدکنددگان و مشاورین برای همکاری دعوت بعمل میاید .

بنرهای چندگانه سایت همانطور که مشخص شده محل درج آگهی های شما با حداقل قیمت است . برای اطلاعات بیشتر با مدیربازرگانی سفره خونه تماس برقرار نمایید تا پکیج های پیشنهادی را به اطلاع شما برسانند .

شماره وایبر : 09392575396

 

تبلیغات در سفره خونه

پورتال جامع و وزین و تخصصی سفره خونه با گردآوری انواع مطالب مفید و تخصصی و کاربردی و مصور در حیطه آشپزی و قنادی وهتلداری و بانک اطلاعات کافه و رستوران و آموزشگاه ها و ... و در کنار آن مد, بانوان و زیبایی , هنر , خیاطی , بافتنی و ... و همچنین بانک اطلاعات تخصصی و امور تجاری و کسب و کارهایی در همین زمینه ها و با محتوای مفید و ارزشمند وطبقه بندی شده و بدور از هجو و بدون اتلاف فرصت و گذران وقت در میان ابنوه نوشته ها , با امکان جستجوی برتر در داخل پورتال و نیز در موتورهای جستجو و حوزه نت و سرعت مناسب بارگذاری و نمایش سریعتر صفحات ؛ و گوگل رنک : 10 / 3  بستر مناسبی برای تبلیغات موثردر این زمینه ها را  فراهم کرده است و با سابقه ای نزدیک به 4 سال در میان کلیه متخصصین اهل فن کاملا شناخته شده میباشد .

1asmoothie130

محل دقیق بنرها با ذکر کدهای مربوطه : از بالا به پایین در وسط سایت    A - B - C

بیش از 94% از کل بازدید ها و مشترکین و اعضای سایت و در نتیجه مشتریان بالقوه تبلیغات در داخل کشور هستند و در طی مدت زمانی بسیار کوتاه از تمامی مطالب مفید سایت بهره میگیرند و تمامی بنرها و آگهی ها از تمامی صفحات روزانه نزدیک به 40/000 بار قابل روئیت میباشد . تعامل و ارتباط دوسویه در پورتال سفره خونه مخل نظم و ترتیب آن و درنتیجه باعث ایجاد انبوه مطالب غیرمفید جهت پرسش و پاسخ های مکرر نمیشود و بهمین دلیل باعث اتلاف وقت خواننده و بازدید کننده نیست . کاربران و بازدید کنندگان سفره خونه غیراز استفاده از مطالب مفید و تخصصی , به هیچ عنوان و به هیچ دلیلی قادر به  ایجاد ارتباط با دیگر بازدیدکنندگان نیستند وهمین امر وجود آمار واقعی بازدید را صددرصد تضمین میکند و خاطر نشان میکند که ورود به پورتال و بازدید از صفحات سایت , تنها به جهت استفاده بردن از مطالب و موضوعات مفید و درج شده در آن میباشد و این درصد احتمال وبگردی بیهوده بازدیدها را به صفر میرساند .

1asmoothie123

 

بنر مربع سمت چپ سایت کد  » D

سفره خونه روزانه حداقل دوبار و گاهی حداکثر تا چندین مورد متعدد تحت عناوینی با محتوای دستور و آموزش و همچنین عکسهای آموزشی و ایده ها , در حال به روز رسانی است وهر روز چندین مطلب به مطالب مفید و تخصصی موجود آن اضافه می شود. آماربازدید روزانه سایت واقعی است و این تعداد بهیچوجه شامل بازدیدهایی که از طریق ایمیل به آدرسهای دیگران به صورت اطلاعات ناخواسته و اجباری ارسال میشوند , نیست . سفره خونه علاوه بر آمار روزانه , حدود 18 هزارمشترک و حدود 6 هزار عضو دارد و تمامی صفحات " صفحه اصلی " بشمار میروند . بهمین دلیل همه بنر آگهی ها 100% در تمام صفحات پورتال قابل مشاهده هستند .

لازم به ذکر است که پورتال جامع سفره خونه پایگاهی شخصی است و به جز به گروه عمومی علاقمندان به آشپزی و قنادی و هنر , به هیچ ارگان و حزب و دسته و گروه و شرکت و موسسه خاصی وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود   .

1asmoothie133

بنر مربع سمت چپ سایت کد  »  E , F

مقررات و شرایط پذیرش آگهی در سفره خونه

1 -  پورتال جامع سفره خونه بعنوان پایگاه شخصی و رسمی در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده  و فقط از سایتهایی آگهی می پذیرد که قوانین آنها  با کشور جمهوری اسلامی مطابقت داشته باشد . از آنجاییکه سفره خونه یک سایت کاملا آموزشی و خانوادگی است , علاوه بر قوانین کشور و مقررات وزارت ارشاد , سفره خونه شخصا موارد مربوط به عرف جامعه و حرمت های خانواده را نیز تحت نطارت قرار داده و از قرار دادن تبلیغاتی خاص برای مواردی خاص که در سایت هایی قانونی کاملا آزادانه اعمال میشود , جلوگیری بعمل میاورد .

2 -  در صورتیکه بدون هماهنگی در ماهیت و محتوی سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی مغایرتی رخ دهد و بازدید کننده به سایت ها یا صفحات دیگری هدایت شوند , بدون اخطار قبلی نمایش آگهی قطع خواهد گردید .

3 – هر بنر آگهی میتواند فقط به یک لینک از سایت آگهی دهنده منتهی شود .

4 – مسوولیت شعارها و مطالب و تصاویر استفاده شده در سایت اگهی دهنده بعهده خودش میباشد و سفره خونه در قبول اگهی مختار میباشد .


5 – طراحی بنر بعهده آگهی دهنده میباشد . در صورتیکه سفارش دهنده در خواست طراحی بنر توسط سفره خونه را نماید , هزینه طراحی آن جداگانه محاسبه میگردد .

6 – در صورتیکه دستور قضایی یا اخطار توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی یا انتظامی و یا وزارت ارشاد ) مبنی بر حذف اگهی و بنر سایت به مدیریت سفره خونه ابلاغ شود , آگهی فوق بدون اخطار از سفره خونه حذف و مسوولیت خسارت و یا موارد اخلاقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود .

حجم بنرارسالی : حداكثر 50 كيلوبايت و فرمت بنرهاي مورد تاييد  :
JPEG  , JPG    
در صورت تمایل به درج بنر آگهی خود در پورتال جامع سفره خونه با  آدرس ایمیل سایت  سفره خونه   یا با آدرس تلگرام ما مکاتبه نمایید .
با سپاس مدیریت سفره خونه

 2015101010563

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn